הפקת בר מצווה ייחודית - 4D

אטרקציה וכניסה מקורית מהסרטים, חתן הבר מצווה חוזר אחורה במנהרת הזמן,
בר מצווה שלא רואים כל יום


ברכות ההורים כבר בפנים

התאמה לכל סוגי הקהל

 
 
 
לצפיה לחץ כאן
 


 
 


 
         אאטרקציות לבר מצווה - מאמרים
 
 

מופעים לבר מצווה

הופעות לבר מצווה הם בדרך כלל הדבר אשר מעורר את האורחים בערב הבר מצווה

כאשר אורח מגיע לבר מצווה הוא מגיע כדי לכבד את חתן המצווה והמשפחה ולהיות שותף באירוע,

בעלי השמחה מעוניינים לכבד את האורחים שהגיעו גם מרחוק לאירוע הבר מצווה, וידאגו להם שייהנו מהאירוע הבר מצווה אם זה, באוכל, באווירה ,במוסיקה, באטרקציה שונה, או מופע לבר מצווה,

מופע לבר מצווה נותן חן לאירוע ומעשיר אותו,

ישנם הופעות או מופעי בר מצווה ידועות, ויש את מופע מנהרת הזמן לבר מצווה,


מנהרת הזמן חיזיון אור קולי - מנהרת הזמן ירושלים
מנהרת הזמן הפקה אור קולית תלת מימד, מיקום עיר ירושלים להזמנות שרות ארצי, 

חיזיון מנהרת הזמן מופע אור קולי 3D בן זמן הווה לזמן עבר תקופת התנ''ך משולב קריינות חי באירוע,
צילומים מתבצעים בירושלים כחודש לפני בר המצווה,


אטרקציה לבר מצווה באולם
שונה מאטרקציה  מחוץ לאולם, בעצם כאשר חושבים על רעיון לבר מצווה אנו רוצים רעיון מקורי לבר מצווה, גימיק  מיוחד באולם וראשית זו כניסת חתן בר מצווה לאולם, משמע כניסה מקורית לבר מצווה הכוללת תפאורה  לבר מצווה הקליפ או הסרט המיועד לבר מצווה וכמובן לא נשכך את ברכות ההורים כאשר ברכת האמא תהיה מרגשת ומיוחדת, וברכת האבא תהיה עוצמתית ומעניינות  לחתן בר המצווה.
  

ברכות לבר מצווה 
ברכות בר מצווה הם בעיקר ברכות הורים לחתן בר מצווה.
כאשר אנו חושבים על
רעיון ברכות לבר מצווה אנו מדמיינים ברכות סטנדרטיות מזל טוב לחתן אושר ובריאות, אנו בעצם לא נכנסים לעומק הרעיון שיש בכל ברכה והמשמעות של ברכות בר מצווה.
רעיון טוב לבר מצווה מתחיל עם ברכות טובות אשר מסוגננות ומעוצבות לפי אופי המשפחה כל ברכה המוקדשת לחתן בר מצווה חיבת להיות בעלת משמעות לבר מצווה ברכות מרגשות ברכות מעניינות ברכות שונות ומיוחדות
כל ברכה לחתן בר מצווה מאח אחות ובעיקר הורים אמורות להיכנס ללב של כל אחד מהאורחים באולם ברכת אמא לחתן וברכת אבא לבר מצווה יושמעו זו אחר זו כאשר אחת יותר מרגשת מהשנייה
כדי להעצים את הריגוש לאורחי אירוע הבר מצווה נגיש את הברכות לחתן בזמן הנכון ובסגנון הנכון. 
לכל מסיבת בר מצווה יש סגנון אחר עם ברכות שונות אך אסור לברוח ממשמעותם
אילן מזור הכניס ברכות בר מצווה באופן שנה לחלוטין, ברכות מרגשות, ברכות קצרות, ברכות מיוחדות ומעניינות לבר מצווה.

ברכת בר מצווה לחתן תוקלט מראש ותעבור עריכה קפדנית, כלומר ברכת אמא תהיה הראשונה שתושמע, אם חתן הבר מצווה תקבל הסבר לאופן קריאת הברכה,
לקצב הנכון והטון הנכון,לאחר מכן הברכה תוקלט מספר פעמים עד שהברכה תשמע כמו שצריך, הברכה שהוקלטה תעבור עריכה מיוחדת אשר בה נוסיף ונפחית פסיקים לפי הצורך, בנוסף לברכת האמא נוסיף אלמנטים של אפקטים על פס רצף הברכה , ובמקביל נשלב על רקע הברכה שיר רקע מרגש שיעצים את הריגוש בברכה. 
חשוב עוד יותר כאשר הברכות לבר מצווה מושמעות וחתן המצווה נראה במקביל מתהלך בהלוך איטי, וברקע יש גם מנגינה מרגשת, הברכה מקבלת מימד אחר לגמרי.
כך יהיה גם עם
ברכת האב לבר מצווה.

 

אטרקציה לבר מצווה
אתר בר מצווה מה היא אטרקציה לבר מצווה, ולמה זה טוב שיהיה אטרקציה באירוע בר מצווה.
המעבר של חתן הבר מצווה בשלב זה, הוא משמח וחשוב כאשר הוא קורה פעם בחיים, ואת אירוע הבר מצווה הזה אנו רוצים שיזכרו, בהפקת
אירוע בר מצווה אנו משקיעים המון כסף והמון מחשבה, והכול לטובת חתן הבר מצווה, כי לו מגיע את הטוב ביותר בבוא הזמן כשהחתן יהיה בוגר יישאר בזיכרונו אירוע הבר מצווה שחגגו לו, וייזכר אם היה שם אטרקציה משמעותית שמלאה את אותו ערב, או אטרקציה רגילה וסטנדרטית, לא כל האטרקציות הקימות לאירועים או אירועי בר מצווה הם באמת נחרטות בזיכרוננו, הפקת אטרקציה לבר מצווה צריכה להיות:
אטרקציה מרתקת לאורחי בר המצווה, אטרקציה מרגשת ומיוחדת, אטרקציה חדשה שלא כולם מכירים, אטרקציה יפה מקצועית ומתקדמת עם נוכחות, והחשוב ביותר, אטרקציה בעלת משמעות רבה
לאירוע בר מצווה, אטרקציות לבר מצווה ללא משמעות, היא אטרקציה נחמדה לאותו יום אירוע בלבד.
 
מרגש לבר מצווה
אטרקציות לבר מצווה בירושלים אטרקציות לבר מצווה דתית
 
ארגון בר מצווה 
כשחושבים לארגן מסיבת בר מצווה אנו רוצים לארגן את האירוע על הצד היפה ביותר והמרגש ביותר כדי שיזכר טוב טוב לעוד שנים אם נתארגן בהתאם לפני מסיבת בר המצווה תהיה המושלמת ביותר לאורחים באולם ולחתן בר המצווה בפרט.
נתחיל בכניסה -
כניסת חתן בר מצווה לאולם חיבת להיות מקורית מרגשת ומיוחדת לאורחים ולחתן הבר מצווה בדרך כלל כאשר מתכננים אירוע בר מצווה או בת מצווה אנו באמת רוצים מסיבת בר מצווה מיוחדת מרגשת עם צומת לב מיוחד  לחתן הבר מצווה,
בר מצווה מקורית ולרגש את האורחים באולם, להתרגש יחד עם 
חתן בר המצווה, וליצור באמצעות הריגוש ,את זיכרון טקס הבר מצווה כאירוע מרגש ומיוחד לשנים רבות.

כניסות בר מצווה
כניסות לבר מצווה אמורות להיות כניסות מרשימות מיוחדות ומרגשות, כשאנו חושבים על כניסה מרשימה לבר מצווה, אנו בעצם רוצים להפתיע ולהרשים את האורחים באולם, שזו תהיה הכניסה הכי יפה ומרשימה שלא רואים בכל בר מצווה.
כלומר : הכניסה של חתן המצווה תהיה כניסה מרשימה ומיוחדת שאף איתה נוכל גם לרגש באירוע, ואם הצלחנו ליצור מצב זה, הצלחנו בעצם להעצים את מסיבת הבר מצווה,דבר אחד שהרבה אנשים שחיים מחוץ למדינה ישראל למדו להכיר ולהעריך במשך השנים הוא שיש בר מצווה בירושלים. חגיגת בר מצווה הוא אירוע מאוד מיוחד,טקס מרגש לבר מצווה הוא טקס אשר מעלה את רמת מסיבת הבר מצווה , באופן עצום לפוקוס מיוחד על חתן הבר מצווה.
בר מצווה הוא האירוע החשוב ביותר בחייו של ילד יהודי, זה מסמן את הזמן שבו הוא נכנס לתוך חיים יהודים בוגרים גיל מצווה. בחירה לחגוג את בר המצווה שלו בירושלים לא יכולה להיות דרך משמעותית יותר להתבונן בשינוי חשוב זה במעמדו של חתן הבר מצווה. אנשים רבים מתכננים בר מצווה בירושלים כאירוע משפחתי ומזמינים את כל קרובי המשפחה שלהם. במקרים כאלה, הם כנראה רוצים להתחיל בתכנון לפחות שישה חודשים לפני זמן טקס הבר מצווה. אנשים רבים שיש לבנם בר מצווה בוחרים בירושלים בכותל המערבי, האירוע מרגש מיוחד ובלתי נשכך.
 
אופציות לבר מצווה בהפקת
מנהרת הזמן ירושלים
Attraction Bar Mitzvah
 

קליפ / סרט בר מצווה
קליפ או סרט לבר מצווה יש הבדל, סרטים קליפים מקוריים לבר מצווה המשולבים בבר מצווה כמופע וטקס מיוחד Bar Mitzvah Ceremony
במסיבת בר מצווה כאשר נותנים את הדגש בהפקה מרגשת במיוחד לבר מצווה יזכרו את האירוע לעוד המון שנים.
אילן מזור משלב את הסרט או
הקליפם לבר מצווה בתוך ההפקה של מנהרת הזמן  המורכבת מטקס לבר מצווה והברכות הורים לחתן בר המצווה,
אופציות שניתן לשלב בהפקה  כגון:
קליפ מהיר ועצבני לבר מצווה, קליפ משימה בלתי אפשרית לבר מצווה, ספורט סרט כדורגל לבר מצווה,גלישה לבר מצווה צניחה של חתן הבר מצווה ועוד.
אתר מנהרת הזמן - המקור   The Time Tunnel
 פרויקט טיק-Toc הוא מאמץ סודי של ממשלת ארה"ב לבנות מכונת זמן ניסיונית בשם "מנהרת הזמן". בסיס פרויקט טיק-Toc היה ענק הממוקם מתחת לאדמה באריזונה, עם כניסה לא נראה לעין. הדרך היחידה הייתה לוח סוד גדול קרקע המדבר, כאשר הוא נפתח, מכונית יכולה לרדת אל המתחם. לאחר הפאנל סגור, רק במדבר היה גלוי. טיק-Toc הבסיס הייתה סדרה עתידנית של מתחמי 800 קומות עמוקים ומעסיקה מעל 36,000 בני אדם ("12 אלף איש בכל אחת מערכות אלה"). זה היה תחת פיקודו של רב אלוף במרכז הבסיס היה מנהרת הזמן בשליטה החדר שבו המנהרה נמצא. אחראי על הפעלת מנהרת הזמן היו ד"ר אן התאריך שבו היא פעלה היה כאמור 1968, שהיה שנתיים בעתיד עבור קהל הטלוויזיה הראשוני. [1]
 
כאשר את עלויות הגישה הפרויקט לאלו של תוכנית החלל האמריקאית כולה, ארצות הברית הסנטור לירוי משיקה חקירה של הפרויקט. הסנטור חושב מנהרת עלתה יותר מדי כסף עבור שכר קצת יותר מדי. לפי בקשתו הסנטור מותר לבקר בבסיס הפרויקט ולאור הסיור. ברגע שהוא מגיע אל חדר הבקרה המרכזי הסנטור מסביר תלונותיו לראשי הפרויקט. הסנטור אז אומר כי הוא רוצה לסגור את הפרויקט כמו בזבוז זמן וכסף זה לא צלח. אף אחד בדיון מזכיר במפורש מדוע הפרויקט לא עבד או ניסויים כלשהם לשלוח חפצים דוממים דרך המנהרה.
 
כאשר אף אחד אחר לא היה בסביבה כדי לראות, מדען מפתח
מנהרת הזמן, צעיר הפיזיקאי ד"ר אנתוני ניומן (ג'יימס דארן), הופך את המכשיר ושולח את עצמו אחורה בזמן, בניסיון להוכיח כי מנהרת הזמן קרנות הפרויקט לא מבוזבז . בכך הופך ניומן "אבודים בזמן". מנהרת הזמן אנשי העליון לחזור במהירות, כדי לראות דרך מנהרת כי ניומן הוא על בקרוב לשקוע הטיטניק. הם יכולים גם לראות שהוא לא יכול לברוח לפני הטביעה, והם לא יכולים לשלוף אותו.
 
בניסיון להציל את חברו הצעיר, גם הוא מדען מפתח טיק-TOC, ד"ר דאגלס פיליפס (רוברט קולברט), נכנס מנהרת הזמן, כמו גם, נושא עיתון המתאר טובעת להתרחש. לא היה דיון על שולח רק את העיתון הספינה לפני לסכן עוד להיות האדם איבד בזמן. השתכנע, הקפטן של הטיטניק זורק את העיתון למים.
 
עם זאת, המערכת עדיין בשלבי פיתוח, וצוות פעולות מנהרת הזמן הם לא יכולים להביא אותם הביתה. כסדרה מתקדמת, שני הנוסעים בזמן הם הניף מתקופה לתקופה בהיסטוריה אחרת, המאפשר פרקים כדי להיות מוגדר בעבר ובעתיד. כל פרק (עד פרק 24) מתחיל הסיפור הבא
 
שני מדענים אמריקניים אבודים במבוך מתערבל הדורות בעבר ובעתיד, במהלך הניסויים הראשונים על הפרויקט הגדול והסודי ביותר של אמריקה, מנהרת הזמן טוני ניומן
ודאג פיליפס עכשיו מתגלגלים בחוסר אונים לעבר הרפתקה פנטסטית חדשה, אי שם לאורך אינסופי במסדרונות של זמן ".
למרבה המזל (או היעדרה) הנוסעים, דאג וטוני, לעתים קרובות מצאו עצמם מושלכים אל תהום של אירועים היסטוריים מרכזיים: על הסיפון טיטאניק לפני שהוא פוגע הקרחון, על פרל הארבור לפני התקפת היפנים על Krakatoa לפני שהוא מתפרץ, וכן הלאה. הם ינסו להזהיר אנשים על האירוע או לנסות למנוע את זה מלקרות, תוך מנהרת הזמן הצוות, שפעם להשיג "תיקון" יכול להציג דרך מנהרת הפעולה מתרחשת בזמן אחר, ינסה להציל את הנוסעים לפני האסון ההיסטורי שפקד אותם. לפעמים, כאשר החילוץ היה בלתי אפשרי באותו זמן, המנהרה מדענים זמן לא פעם לנסות לעזור דאג וטוני בדרכים אחרות, או במקרים מסוימים, לתקשר איתם בכל הזדמנות אפשרית. הפרק האחרון לא מספקת פתרון, כמו בסדרה היה אמור בתחילה להמשיך את העונה השנייה.
 
עקרון העקביות העצמית של נוביקוב היה צפוי הבנה שבשתיקה של המדענים מנהרת הזמן כי בהיסטוריה המתועדת לא יכול להשתנות אם כי פרק 4 ("יום נפלו השמים על") את הנוסעים בזמן לעשות את זה דאגתם כדי לדאוג לכך הצעיר טוני ניומן נמלט נהרגים בהפצצת פרל הרבור, כדי למנוע טוני מבוגר מ להפסיק להתקיים. במיוחד התנ"ך מתקיים להיות מקודש כמו בהיסטוריה המתועדת (מלבד, כמובן, רישיון פואטי על פרטים רבים, על, אפקטים דרמטיים מקובלת) בפרק 20 ("חומות יריחו"): כללי קירק מרגיע בני הזוג. סוויין ואת מק 'גרגור, כי דאג וטוני ישרדו לסכנת המוות של להיות ביריחו.
 
מסע בזמן של מנהרת הזמן המודל פועל מתוך הנחה כי בעבר, בהווה, בעתיד כולם דומים ממשיך להתקיים באופן להתיר מיקום אקראי של הנוסע בזמן אל נקודת זמן. כאשר הסנטור קלארק רואה תמונה של הטיטאניק על המסך את התמונה במהלך פרק 1, הוא אמר ד"ר סוויין, כי הוא רואה "את העבר אולם מסופר על ידי טוני ניומן כי בעבר בעתיד הם אותו דבר. מנהרת הזמן עצמו הוא כמו מסדרון ארוך המשתרע דרך רצף הזמן עם פורטלים המאפשרים גישה רגע בהיסטוריה בעבר, בהווה או בעתיד.
 
למרות הבנה שבשתיקה כי בהיסטוריה המתועדת לא ניתן לשנות, לפעמים פעולות דאג של טוני חיוניים בגרימת ההיסטוריה להתפתח כפי שהוא עשה, את חייהם של אנשים בודדים יכולים להיות מושפעים על ידי פעולות של מנהרת הזמן נוסעים בזמן ומדענים. בפרק 26 ("מתקפת הברברים") מרקו פולו אומר דאג פיליפס כי טוני Serit הנסיכה יכולים להתאהב זה בזה על אף היותם שונים מימי כי הם יכולים בו במקום לראות ולגעת זה בזה. ד"ר מק 'גרגור מצביע על אלוף קירק וד"ר סוויין שההיסטוריה עצמה עשויה לאפשר טוני Serit להתחתן.
 

אתר בר מצווה מנהרת הזמן הוא מבשר על חזרה לסדרה העתיד, מחלף הזמן, ואחר כך סדרת טלוויזיה כגון קפיצת מדרגה שרוב הפרקים תכונה יצוקה נסיעה למקום ייחודי ו / או הזמן
התוכנית נקראה מנהרת הזמן כיכב ג'יימס דארן ורוברט קולברט כמו שני מדענים עובדים על המבצע האמריקני סופר סודי הממשלה (על שם פרויקט טיק-TOC) לבנות מכונת זמן.פרק הפיילוט מגדיר את הסצנה עד סוף הסדרה מנהרת הזמן : כאשר איש חשוב מוושינגטון הבירה מגיע לסגור את פרוייקט מיליארד דולר בגלל חוסר התקדמות בתאריך הזמן שנקבע, הדמות של דארן מחליט להוכיח שהמתקן עובד על ידי שליחת עצמו במסע מנהרת הזמן ובלתי מורשה אחורה עם הזמן. הדמות של קולבר נאלצת לחזור גם להציל אותו. את שארית קפיצות הסדרה מאזור הזמן הראשון לאזור הזמן השני מנסים לשרוד בחזרה במתחם מנהרת הזמן יכול להביא אותם הביתה בשלום.


המשמעות לבר/ת מצווה
פרוש לבר מצווה באולם
Bar Mitzvah in Israel


בר מצווה באופן מילולי פירוש בן בר מצווה הוא בן בארמית אשר היה אמור להיות בשפת המקום של העם היהודי. "מצווה" היא "המצווה" הן עברית וארמית. "בת" היא הבת של עברית וארמית

כדת משה וישראל, ילדים אינם חייבים לקיים את המצוות, אם כי הם מוזמנים לעשות זאת כמה שיותר ללמוד את החובות הם יצטרכו בבגרותם. בגיל 13 (12 בנות), ילדים הופכים מחויב לקיים את המצוות.
טקס בר מצווה באולם באופן רשמי מסמן את ההנחה של חובה זו, יחד עם הזכות המקבילה להשתתף שירותי דת מובילים, לספור במניין (מספר מינימאלי של אנשים הדרושים לביצוע חלקים מסוימים של שירותי דת), כדי ליצור חוזים מחייבים , להעיד בפני בתי הדין הדתיים ואת להתחתן.
 
נער יהודי הופך אוטומטית לבר מצווה עם הגיעו לגיל 13 שנים. טקס אין צורך להעניק את הזכויות והחובות.
טקס בר מצווה הפופולארי אינו נדרש, ואינו ממלא אחר כל מצוות. זוהי חדשנות מודרנית יחסית, לא נזכר בתלמוד, ואת הטקסים המפוארים וקבלות פנים  הם דבר שבשגרה היום זה בלתי מתקבל על הדעת שלחתן בר מצווה לא יחגגו את מסחבת בר המצווה רק לפני מאה שנה.
 
בצורה המוקדם הבסיסית ביותר שלה, בר מצווה היא העלייה הראשונה של החוגג. במהלך שירותי שבת על יום שבת זמן קצר לאחר יום הולדתו ה -13 של הילד, החוגג נקרא לעלות לתורה לומר ברכה על הקריאה השבועית.
 
כיום, זהו תרגול משותף בר מצווה באולם החוגג לעשות הרבה יותר מאשר רק לומר ברכה. זה נפוץ ביותר החוגג ללמוד את החלק ההפטרה כולה, כולל שרים, ולדקלם את זה. בשנת קהילות מסוימות, החוגג קורא חלק כל השבוע, או מוביל כחלק מהשירות, או מוביל את הקהילה בתפילות חשובים מסוימים. החוגג הוא גם נדרש בדרך כלל לשאת נאום דרשה לחתן אשר באופן מסורתי מתחילה במשפט היום אני אדם אבא מברך ברכה מודה לאלוקים על הסרת הנטל של להיות אחראי על החטאים של הבן.
 
בעידן המודרני, שירות הדתי קבלת פנים, כי היא לעתים קרובות משוכלל כמו בחתונה.
 
בפועל חרדים חסידות, נשים אמא אינן רשאיות להשתתף שירותי הדת בדרכים אלו, כך מצווה, אם חגגו בכלל, הוא בדרך כלל קצת יותר מאשר מסיבה. בתנועות אחרות של היהדות, הבנות לעשות בדיוק אותו דבר כמו הבנים.
 
חשוב לציין כי בר מצווה היא לא המטרה של חינוך יהודי, וגם לא בטקס הסיום שהביא לסיום החינוך היהודי של אדם.
 
התנועה הרפורמית ניסה לחסל את חגיגות בר מצווה זמן מה, לבזות את
רעיון בר מצווה שילד בן 13 היה מבוגר. הם החליפו את זה עם אישור בגיל 16 או 18. עם זאת, בשל הפופולאריות המכריע של הטקסים, התנועה הרפורמית חידש את הנוהג. אני לא יודע על כל בתי הכנסת הרפורמים שלא לעודד את הנוהג של בר מצווה ובת היום. בכמה בתי כנסת קונסרבטיביים, עם זאת, בפועל ממשיך אישור כדרך לשמור על הילדים העוסקים בחינוך היהודי עוד כמה שנים.
 
אנשים רבים לעוגים כאשר רעיון שילד 12 או
13 שנה הוא בגיר, בטענה שזה רעיון מיושן מבוסס על הצרכים של חברה חקלאית. ביקורת זה בא מתוך חוסר הבנה של המשמעות של להיות בר מצווה.
 

בר מצווה היא לא על להיות מבוגר מלאה במלוא מובן המילה, מוכן להתחתן, לצאת לבד, להתפרנס ולגדל ילדים. התלמוד עושה את זה ברור כשמש. בפרקי אבות נאמר כי בעוד 13 הוא הגיל הנכון לקיום המצוות, 18 הוא הגיל המתאים לנישואין 20 הוא הגיל המתאים הפרנסה. במקום אחר בתלמוד, הגיל המתאים לנישואין אמור להיות 16-24.
לבר מצווה הוא פשוט הגיל שבו אדם באחריות לכל מעשיו מוסמכים מינימאלית להתחתן
 
מבחינה טכנית, בר מצווה המונח מתייחס לילד שבא של גיל, והוא בהחלט לתקן להתייחס למישהו כמו להיות בר (או בת) " מצווה." עם זאת, המונח משמש לעתים קרובות יותר כדי להפנות את בואו של גיל בטקס עצמו, יש סיכוי גבוה יותר לשמוע מישהו על "
בר מצווה" .
 
אז מה זה אומר להיות בר מצווה כדת משה וישראל, ילדים אינם חייבים לקיים את המצוות, אם כי הם מוזמנים לעשות זאת כמה שיותר ללמוד את ההתחייבויות שהם יהיו בבגרותם. בגיל 13 (12 בנות), ילדים הופכים מחויב לקיים מצווה
טקס בר מצווה באופן רשמי, בפומבי מסמן את ההנחה של חובה זו, יחד עם הזכות המקבילה להשתתף שירותי דת מובילים, לספור במניין (מספר מינימאלי של אנשים הדרושים לביצוע חלקים מסוימים של שירותי דת), כדי ליצור חוזים מחייבים, להעיד בפני בתי הדין הדתיים ואת להתחתן.
 
נער יהודי הופך אוטומטית
בר מצווה עם הגיעו לגיל 13 שנים, וילדה עם הגיעו לגיל 12 שנים. טקס לבר מצווה אין צורך להעניק את הזכויות והחובות. טקס בר מצווה הפופולארי אינו נדרש, ואינו ממלא אחר כל מצוות. זה בהחלט לא, בתור אחד פרק של משפחת סימפסון היה מאמין לך, צריך להיות בר מצווה כדי להיחשב יהודי! בר או בת מצווה היא חידוש מודרני יחסית, לא נזכר בתלמוד, ואת הטקסים המפוארים וקבלות פנים,לבר מצווה כי הם דבר שבשגרה היום היו בלתי מתקבל על הדעת רק לפני מאה שנה.
 
בצורה המוקדם הבסיסית ביותר שלה, בר מצווה היא העלייה הראשונה של החוגג. במהלך שירותי שבת על יום שבת זמן קצר לאחר יום הולדתו ה -13 של הילד, או אפילו שני וחמישי שירותי חול מיד לאחר יום הולדתו ה -13 של הילד, החוגג נקרא לעלות לתורה לומר ברכה על הקריאה השבועית.
 
כיום, הוא מנהג נפוץ עבור בר מצווה החוגג לעשות הרבה יותר מאשר רק לומר
ברכה. היא שכיחה בעיקר עבור החוגג ללמוד את החלק ההפטרה כולה, כולל שרים המסורתי, ולדקלם את זה. בקהילות מסוימות, החוגג קורא חלק כל השבוע, או מוביל כחלק מהשירות, או מוביל את הקהילה בתפילות חשובים מסוימים. החוגג הוא גם נדרש בדרך כלל לשאת נאום, אשר באופן מסורתי מתחילה במשפט "היום אני אדם." אבא מסורתי מדקלם ברכה מודה לאלוקים על הסרת נטל באחריות החטאים של הבן (כי עכשיו הילד הוא מבוגר מספיק כדי לקחת אחריות על מעשיו).
 
בעידן המודרני, שירות הדתי קבלת פנים, כי היא לעתים קרובות משוכלל כמו בחתונה.
 
בפועל חרדים חסידות, נשים אינן רשאיות להשתתף שירותי הדת בדרכים אלו, כך מצווה, אם חגגו בכלל, הוא בדרך כלל קצת יותר מאשר מסיבה. בתנועות אחרות של היהדות, הבנות לעשות בדיוק אותו דבר כמו הבנים.
 
חשוב לציין כי בר מצווה היא לא המטרה של חינוך יהודי, וגם לא בטקס הסיום שהביא לסיום החינוך היהודי של אדם. עלינו מוטלת החובה ללמוד תורה לאורך כל חיינו. כדי להדגיש את הנקודה הזו, רבנים מסוימים דורשים הסטודנטים בר מצווה לחתום על הסכם מבטיחים להמשיך החינוך היהודי לאחר בר המצווה.
 
למרבה הצער, מספר מדאיג של
הורים יהודים היום להציג את בר או בת מצווה כמו המטרה הבלעדית של חינוך יהודי, ומתייחסים אליה כמעט כמו טקס גירוי עצמי היהודי: הייתי צריך לעבור את זה.
 
הגיל שנקבע לבר מצווה היא לא רעיון מיושן מבוסס על הצרכים של חברה חקלאית, כמו כמה מציעים. ביקורת זה בא מתוך חוסר הבנה של המשמעות של
בר מצווה.
בר המצווה היא לא על להיות מבוגר מלאה במלוא מובן המילה, מוכן להתחתן, לצאת לבד, להתפרנס ולגדל ילדים. התלמוד עושה את זה ברור כשמש. בפרקי אבות נאמר כי בעוד 13 הוא הגיל הנכון לקיום המצוות, 18 הוא הגיל המתאים לנישואין 20 הוא הגיל המתאים הפרנסה. במקום אחר בתלמוד, הגיל המתאים לנישואין אמור להיות 16-24. בר מצווה הוא פשוט הגיל שבו אדם באחריות לכל מעשיו מוסמכים מינימאלית להתחתן. כיום אנו חוגגים באולם באופן מיוחד עם


בת מצווה
עד לאחרונה לא היה טקס לציון בת מצווה. יום ההולדת ה -12 של הנערה היה עובר בשלום. בנות היו מצפים ליום ההולדת 15
כיום, על פי רוב, יהודים אורתודוקסים הבינו את הצורך לפתח טקסים כדי להפוך את נקודת המפנה יהודית משמעותית את בנותיהם. עם זאת, בת מצווה אורתודוקסית לא קורה בבית הכנסת, כי בבתי כנסת אורתודוקסים בנות עדיין לא קוראים את התורה, ולא שירותי עופרת. בחמש עד עשר השנים האחרונות, כמה קבוצות של נשים אורתודוקסיות התחיל להתפלל נפרדת לחלוטין מן הגברים, במיקום אחר לגמרי. בדרך זו, הם ובנותיהם יכול להוביל שירותים יכול לקרוא את התורה בלי לשבור את כל הכלל ההלכתי של צניעות כל אישה אשר היא התנגדות האמיתי היחיד שעדיין נראה חוסם השתתפות מלאה של נשים בתפילה משותפת.
צפוי, טקס בת מצווה של האורתודוקסיה ישתנה פעמים רבות בשנים הבאות, על מנת להתאים את הציפיות של נשים המשתתפות באופן מלא, להישמע ולהיות ספר.
 
הרפורמה: לבת מצווה
על פי כללי דקדוק עברית, אף אחד הוא לא בר מצווה. אחד הופך להיות בר מצווה, "בנו של המצווה הוא", או בת מצווה, "בת מצווה". אין יותר הבחנה זו מאשר הדקדוק. הטקסים שנקרא בר מצווה - הכנה ולימוד, הכרה ציבורית, חגיגה, אינם להענקת מעמד של בר או בת מצווה. בגיל 13, יהודים הופכים באופן אוטומטי בר או בת מצווה, במלוא מובן המילה חברי הקהילה.
בכל זאת, הטקס קשור לשינוי של המצב הפך לאחד הטקסים החזקים ביותר של היהדות על המעבר. בר ובת מצווה סימן ולחגוג את החיים שינוי מהותי ובלתי חוזרת: את סוף הילדות. אף אחד לא מתייחס 13 בן כמבוגר, את תחילת גיל ההתבגרות הוא המעבר נכבד, כזה תרבויות אנושיות רבות סימנו עם טקסים ופולחן.
באופן מסורתי, בר / בת מצווה מובן כמו בטקס מברך צעיר יהודי לחיים, רשמית תפילה הבוגרת של הקהילה.

 
לאחר שחיפשתם בר מצווה הפקות אירועים לבר מצווה מרגשת הופעות לבר מצווה הפקות בר מצווה אירוע אטרקציה מרשימה לבר מצווה אטרקציות מיוחדות וגימיקים לבר מווה באולם כניסות מיוחדות לאירוע בר מצווה רעיונות לבר מצווה שיר כניסה לאירוע בר מצווה דרשה ספר תורה לחתן בר מצווה דתי ברכות מיוחדות לבר מצווה טקס מעמד הר סיני בר מצווה רעיונות סרטים קליפים דברים מיוחדים לבר מצווה  הפקה לבר מצווה כל רעיון שונה ומקורי לטקס כניסה רעיונות מקוריים לבר מצווה אטרקציות בר מצווה כניסה מרשימה לבר מצווה ארצי בצפון במרכז בדרום בירושלים מופע אור קולי אילן מזור מביא את המרגש ביותר מנהרת הזמן משולב דרשה לבר מצווה  גימיק דרשות מיוחד ברכת בר מצווה דתי חילוני cr nmuuv  טקס מעמד הר סיני  חדיש כניסת מרשימות לחתן בר מצווה לאולם אטרקציה מיוחדת כניסת חתן בר מצווה הפקה kcrnmuuv   לבר מצווה מופע טקס כניסה אטרקציות לאירועים מנהרת הזמן  The Time Tunnel
מקורי לחזור למקורות
Fbhxv kcr nmuuv 
http://לברמצווה.co.il .i

 
בתרבות דתית מדגיש קהילתית במקום תפילה אישית, זהו רגע ייחודי, הטקס היחיד תכונות יהודי אחד הפועלים אך ורק בשם שלו או שלה. לחגוג את המעבר מילדות לבגרות מינית, בר / בת מצווה טקסי גם טקסים משפחתיים, רגעים המציינים את תחילתו של שינוי גדול בדינמיקה המשפחתית. בת מצווה בגלל כמה בנות התבגרות לא היה קשור לביצוע טקסים דתיים ציבוריים, הרעיון של טקס הכנסת במקביל לבנות היה עולה על הדעת לפני עידן המודם. בכמה קהילות גרמניות, משפחות יחזיקו הסעודה, (סעודה חגיגית), לרגל יום הולדתו ה -12 של בתו, ואף ילדה אולי נאום ואביה אמירת ברכה, זו לא הייתה חגיגה
דתית.
 


שרות ארצי      אופיר  052-3381763     זיו  053-3356389 

 
 
לאחר שחיפשתם בר מצווה הפקות אירועים לבר מצווה מרגשת הופעות לבר מצווה הפקות בר מצווה אירוע אטרקציה מרשימה לבר מצווה אטרקציות מיוחדות וגימיקים לבר מווה באולם כניסות מיוחדות לאירוע בר מצווה רעיונות לבר מצווה שיר כניסה לאירוע בר מצווה דרשה ספר תורה לחתן בר מצווה דתי ברכות מיוחדות לבר מצווה טקס מעמד הר סיני בר מצווה רעיונות סרטים קליפים דברים מיוחדים לבר מצווה  הפקה לבר מצווה כל רעיון שונה ומקורי לטקס כניסה רעיונות מקוריים לבר מצווה אטרקציות בר מצווה כניסה מרשימה לבר מצווה ארצי בצפון במרכז בדרום בירושלים מופע אור קולי אילן מזור מביא את המרגש ביותר מנהרת הזמן משולב דרשה לבר מצווה  גימיק דרשות מיוחד ברכת בר מצווה דתי חילוני cr nmuuv  טקס מעמד הר סיני  חדיש כניסת מרשימות לחתן בר מצווה לאולם אטרקציה מיוחדת כניסת חתן בר מצווה הפקה kcrnmuuv   לבר מצווה מופע טקס כניסה אטרקציות לאירועים מנהרת הזמן  The Time Tunnel
מקורי לחזור למקורות
Fbhxv kcr nmuuv 
http://לברמצווה.co.il .i
 
 
 

לבר מצווה


רעיונות לבר מצווה

אירועי בר מצווה מיוחדים, רעיונות לבר מצווה מתחיל כאשר אנו רוצים למקסם רעיון יחודי, רעיון מרגש, או רעיון מקורי לבר מצווה, הרעיון חיב להיות דבר שלא רואים בכל אירוע רגיל, האירוע בר מצווה שלכם אמור ורצוי שיהיה שונה מהאירועים היפים שראיתם באולם, הבר מצווה שלכם תהיה זו שידברו ויזכרו טוב טוב כאירוע עוצמתי, עם המון תוכן ומסר המתאים לבר המצווה, בר מצווה בעצם זה פעם אחת בחיים, כל אירוע אחר חתונה וכדומה יחול לחזור על עצמו, בר מצווה לבינכם היא חד פעמית, ולכן אנו נחשוב על כל אטרציה לבר מצווה, על רעיונות מקוריים לבר מצווה, על דברים מיוחדים לבר מצווה, רעיון או גימיק מרגש ומיוחד לבר מצווה שלכם 


מופעים לבר מצווה

הופעות לבר מצווה הם בדרך כלל הדבר אשר מעורר את האורחים בערב הבר מצווה

כאשר אורח מגיע לבר מצווה הוא מגיע כדי לכבד את חתן המצווה והמשפחה ולהיות שותף באירוע,

בעלי השמחה מעוניינים לכבד את האורחים שהגיעו גם מרחוק לאירוע הבר מצווה, וידאגו להם שייהנו מהאירוע הבר מצווה אם זה, באוכל, באווירה ,במוסיקה, באטרקציה שונה, או מופע לבר מצווה,

מופע לבר מצווה נותן חן לאירוע ומעשיר אותו,

ישנם הופעות או מופעי בר מצווה ידועות, ויש את מופע מנהרת הזמן לבר מצווה,


מנהרת הזמן חיזיון אור קולי - מנהרת הזמן ירושלים
מנהרת הזמן הפקה אור קולית תלת מימד, מיקום עיר ירושלים להזמנות שרות ארצי, 
חיזיון מנהרת הזמן מופע אור קולי 3D בן זמן הווה לזמן עבר תקופת התנ''ך משולב קריינות חי באירוע,
צילומים מתבצעים בירושלים כחודש לפני בר המצווה,


אטרקציה לבר מצווה באולם
שונה מאטרקציה  מחוץ לאולם, בעצם כאשר חושבים על רעיון לבר מצווה אנו רוצים רעיון מקורי לבר מצווהגימיק  מיוחד באולם וראשית זו כניסת חתן בר מצווה לאולם, משמע כניסה מקורית לבר מצווה הכוללת תפאורה  לבר מצווה הקליפ או הסרט המיועד לבר מצווה וכמובן לא נשכך את ברכות ההורים כאשר ברכת האמא תהיה מרגשת ומיוחדת, וברכת האבא תהיה עוצמתית ומעניינות  לחתן בר המצווה.
  

ברכות לבר מצווה 
ברכות בר מצווה הם בעיקר 
ברכות הורים לחתן בר מצווה.
כאשר אנו חושבים על 
רעיון ברכות לבר מצווה קצרה, אנו מדמיינים ברכה לבר מצווה מההורים, סטנדרטיות מזל טוב לחתן אושר ובריאות, אנו בעצם לא נכנסים לעומק הרעיון שיש בכל ברכה והמשמעות של ברכה לחתן בר מצווה, רעיון טוב לבר מצווה מתחיל עם ברכות טובות אשר מסוגננות ומעוצבות לפי אופי המשפחה כל ברכה המוקדשת לחתן בר מצווה חיבת להיות בעלת משמעות לבר מצווה ברכות מרגשות ברכות מעניינות ברכות שונות ומיוחדות וגם ברכה לבר מצווה דתית, כמובן גם דרשת בר מצווה, שזה נאום דרשה לבר מצווה שהחתן בעצם במרך את האורכים באולם , שהגיעו לאירוע לשמח אותו.
כל 
ברכה לחתן בר מצווה מאח אחות ובעיקר הורים, ברכה לבר מצווה מההורים אמורה להיכנס ללב של כל אחד מהאורחים באולם ברכת אמא לחתן וברכת אבא לבר מצווה יושמעו זו אחר זו כאשר אחת יותר מרגשת מהשנייה
כדי להעצים את הריגוש לאורחי אירוע הבר מצווה נגיש את הברכות לחתן בזמן הנכון ובסגנון הנכון. 
לכל מסיבת בר מצווה יש סגנון אחר עם ברכות שונות אך אסור לברוח ממשמעותם
אילן מזור הכניס ברכות בר מצווה באופן שנה לחלוטין, ברכות מרגשות, ברכות קצרות, ברכות מיוחדות ומעניינות לבר מצווה.

ברכת בר מצווה לחתן תוקלט מראש ותעבור עריכה קפדנית, כלומר ברכת אמא תהיה הראשונה שתושמע, אם חתן הבר מצווה תקבל הסבר לאופן קריאת הברכה,
לקצב הנכון והטון הנכון,לאחר מכן הברכה תוקלט מספר פעמים עד שהברכה תשמע כמו שצריך, הברכה שהוקלטה תעבור עריכה מיוחדת אשר בה נוסיף ונפחית פסיקים לפי הצורך, בנוסף לברכת האמא נוסיף אלמנטים של אפקטים על פס רצף הברכה , ובמקביל נשלב על רקע הברכה שיר רקע מרגש שיעצים את הריגוש בברכה. 
חשוב עוד יותר כאשר הברכות לבר מצווה מושמעות וחתן המצווה נראה במקביל מתהלך בהלוך איטי, וברקע יש גם מנגינה מרגשת, הברכה מקבלת מימד אחר לגמרי.
כך יהיה גם עם 
ברכת האב לבר מצווה.

 

אטרקציה לבר מצווה
אתר בר מצווה מה היא אטרקציה לבר מצווה, ולמה זה טוב שיהיה אטרקציה באירוע בר מצווה.
המעבר של חתן הבר מצווה בשלב זה, הוא משמח וחשוב כאשר הוא קורה פעם בחיים, ואת אירוע הבר מצווה הזה אנו רוצים שיזכרו, בהפקת 
אירוע בר מצווה אנו משקיעים המון כסף והמון מחשבה, והכול לטובת חתן הבר מצווה, כי לו מגיע את הטוב ביותר בבוא הזמן כשהחתן יהיה בוגר יישאר בזיכרונו אירוע הבר מצווה שחגגו לו, וייזכר אם היה שם אטרקציה משמעותית שמלאה את אותו ערב, או אטרקציה רגילה וסטנדרטית, לא כל האטרקציות הקימות לאירועים או אירועי בר מצווה הם באמת נחרטות בזיכרוננו, הפקת אטרקציה לבר מצווה צריכה להיות:
אטרקציה מרתקת לאורחי בר המצווה, אטרקציה מרגשת ומיוחדת, אטרקציה חדשה שלא כולם מכירים, אטרקציה יפה מקצועית ומתקדמת עם נוכחות, והחשוב ביותר, אטרקציה בעלת משמעות רבה 
לאירוע בר מצווה, אטרקציות לבר מצווה ללא משמעות, היא אטרקציה נחמדה לאותו יום אירוע בלבד.
 
מרגש לבר מצווה 
אטרקציות לבר מצווה בירושלים אטרקציות לבר מצווה דתית
 
הפקות בר מצווה - 
ארגון בר מצווה 
כשחושבים לארגן מסיבת בר מצווה אנו רוצים לארגן הפקה, לארגן את האירוע על הצד היפה ביותר והמרגש ביותר כדי שיזכר טוב טוב לעוד שנים אם נתארגן בהתאם, הפקה לבר מצווה עוצמתית, לפני מסיבת בר המצווה תהיה הפקה מושלמת ביותר לאורחים באולם, ולחתן בר המצווה בפרט.
נתחיל בכניסה - 
כניסת חתן בר מצווה לאולם חיבת להיות מקורית מרגשת ומיוחדת לאורחים ולחתן הבר מצווה בדרך כלל כאשר מתכננים אירוע בר מצווה או בת מצווה אנו באמת רוצים מסיבת בר מצווה מיוחדת מרגשת עם צומת לב מיוחד  לחתן הבר מצווה,
בר מצווה מקורית ולרגש את האורחים באולם, להתרגש יחד עם  
חתן בר המצווה, וליצור באמצעות הריגוש ,את זיכרון טקס הבר מצווה כאירוע מרגש ומיוחד לשנים רבות.

כניסות בר מצווה
כניסות לבר מצווה אמורות להיות כניסות מרשימות מיוחדות ומרגשות, כשאנו חושבים על כניסה מרשימה לבר מצווה, אנו בעצם רוצים להפתיע ולהרשים את האורחים באולם, שזו תהיה הכניסה הכי יפה ומרשימה שלא רואים בכל בר מצווה.
כלומר : הכניסה של חתן המצווה תהיה כניסה מרשימה ומיוחדת שאף איתה נוכל גם לרגש באירוע, ואם הצלחנו ליצור מצב זה, הצלחנו בעצם להעצים את מסיבת הבר מצווה,דבר אחד שהרבה אנשים שחיים מחוץ למדינה ישראל למדו להכיר ולהעריך במשך השנים הוא שיש בר מצווה בירושלים. חגיגת בר מצווה הוא אירוע מאוד מיוחד,טקס מרגש לבר מצווה הוא טקס אשר מעלה את רמת מסיבת הבר מצווה , באופן עצום לפוקוס מיוחד על חתן הבר מצווה.
בר מצווה הוא האירוע החשוב ביותר בחייו של ילד יהודי, זה מסמן את הזמן שבו הוא נכנס לתוך חיים יהודים בוגרים גיל מצווה. בחירה לחגוג את בר המצווה שלו בירושלים לא יכולה להיות דרך משמעותית יותר להתבונן בשינוי חשוב זה במעמדו של חתן הבר מצווה. אנשים רבים מתכננים בר מצווה בירושלים כאירוע משפחתי ומזמינים את כל קרובי המשפחה שלהם. במקרים כאלה, הם כנראה רוצים להתחיל בתכנון לפחות שישה חודשים לפני זמן טקס הבר מצווה. אנשים רבים שיש לבנם בר מצווה בוחרים בירושלים בכותל המערבי, האירוע מרגש מיוחד ובלתי נשכך.
 
אופציות לבר מצווה בהפקת 
מנהרת הזמן ירושלים
Attraction Bar Mitzvah
 

קליפ בר מצווה או סרט בר מצווה
קליפ או סרט לבר מצווה יש הבדל, סרטים קליפים מקוריים לבר מצווה המשולבים בבר מצווה כמופע וטקס מיוחד Bar Mitzvah Ceremony
במסיבת בר מצווה כאשר נותנים את הדגש בהפקה מרגשת במיוחד לבר מצווה יזכרו את האירוע לעוד המון שנים.
אילן מזור משלב את הסרט או 
הקליפם לבר מצווה בתוך ההפקה של מנהרת הזמן  המורכבת מטקס לבר מצווה והברכות הורים לחתן בר המצווה
,
אופציות שניתן לשלב בהפקה  כגון:
קליפ מהיר ועצבני לבר מצווה, קליפ משימה בלתי אפשרית לבר מצווה, ספורט סרט כדורגל לבר מצווה,גלישה לבר מצווה צניחה של חתן הבר מצווה ועוד.
, לאחר שחיפשתם בר מצווה הפקות אירועים לבר מצווה מרגשת הופעות לבר מצווה הפקות בר מצווה אירוע אטרקציה מרשימה לבר מצווה אטרקציות מיוחדות וגימיקים לבר מווה באולם כניסות מיוחדות לאירוע בר מצווה רעיונות לבר מצווה שיר כניסה לאירוע בר מצווה דרשה ספר תורה לחתן בר מצווה דתי ברכות מיוחדות לבר מצווה טקס מעמד הר סיני בר מצווה רעיונות סרטים קלי
פים דברים מיוחדים לבר מצווה  הפקה לבר מצווה כל רעיון שונה ומקורי לטקס כניסה רעיונות מקוריים לבר מצווה אטרקציות בר מצווה כניסה מרשימה לבר מצווה ארצי בצפון במרכז בדרום בירושלים מופע אור קולי אילן מזור מביא את המרגש ביותר מנהרת הזמן משולב דרשה לבר מצווה  גימיק דרשות מיוחד ברכת בר מצווה דתי חילוני cr nmuuv  טקס מעמד הר סיני  חדיש כניסת מרשימות לחתן בר מצווה לאולם אטרקציה מיוחדת כניסת חתן בר מצווה הפקה kcrnmuuv   לבר מצווה מופע טקס כניסה אטרקציות לאירועים מנהרת הזמן , אטרקציות לאירועי בר מצווה,The Time Tunnel
מקורי לחזור למקורות 
Fbhxv kcr nmuuvrghui kcr nmuuv - vpeu, cr nmuuv - crfu, kcr nmuuv - tyremhv kcr nmuuv

טיפול פנים במעלה אדומיםהסרת שיער במעלה אדומיםאיפור קבוע מעלה אדומיםהסרת שיער בלייזר


 
לייבסיטי - בניית אתרים